+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

Překladatelská agentura HURUS

Jsme dynamickou společností s orientací především na maďarský, ruský, český, slovenský, polský a ukrajinský trh. Poskytujeme našim klientům překladatelské a tlumočnické služby v různých oblastech. Díky naší úzké specializaci dokážeme klientům poskytnout skutečně kvalitní služby. Protože my si dáváme na kvalitě vždy záležet!

Překladatelskou agenturu HURUS tvoří vystudování profesionálové s úspěšnou praxí v překladatelské oblasti. Plně se soustředíme na každý jeden projekt. Při překladech využíváme podpůrný překladatelský software, ale ani ten nejlepší software nedokáže nahradit schopnosti skutečného překladatele. Proto se nikdy nezastavíme a vždy se snažíme na sobě dále pracovat, vzdělávat se, pokročit a přinášet Vám, našim klientům, ty nejlepší možné služby na současném překladatelském trhu.

Díky našim mnohaletým zkušenostem s překladem a tlumočením Vám dokážeme poskytnout kvalitní služby, které Vaše podnikání vždy posunou vpřed.

Pokud hledáte kvalitu, hledáte nás!


Hlavním předmětem naší podnikatelské činnosti je poskytování překladatelských a tlumočnických služeb z následujících jazyků: POLSKÝ JAZYK, SLOVENSKÝ JAZYK, RUSKÝ JAZYK, MAĎARSKÝ JAZYK, UKRAJINSKÝ JAZYK. 

PŘEKLADÁME: 

            


Díky úzké specializaci na tyto jazyky a spolupráci s profesionály Vám dokážeme poskytnout služby na nejvyšší úrovni. Každý náš překladatel žije svojí prací, miluje ji a věnuje se jí vždy naplno. A přesně to se také odráží na naší práci a dělá to z nás ty nejlepší! Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči i Vy!

Hlavním cílem naší překladatelské agentury HURUS je nabídnout klientům kvalitní služby za přijatelné ceny.

Překlady a tlumočení si od nás můžete objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím emailu nebo telefonicky. S každým klientem se dohodneme na ceně, termínu předání a dalších důležitých podmínkách. Pošlete nám Vaše požadavky a my se s Vámi spojíme, abychom se dohodli.

Překladatelských agentur existuje nepočítaně, ty se však většinou věnují velkému počtu jazyků, my se soustředíme pouze na výše zmíněné jazyky (ruský jazyk, maďarský jazyk, polský jazyk, slovenský jazyk, ukrajinský jazyk), díky čemuž víme naši pozornost maximálně soustředit právě na Vaše projekty.

Naše agentura při překladech využívá rodilých mluvčích, proto se na nás můžete spolehnout.

Mnoho ruských, slovenských, maďarských, ukrajinských i polských firem má zájem podnikat v Čechách. Česko je však lákavým místem i na odpočinek, z čehož vyplývá, že poptávka po překladech se neustále zvyšuje.

Firmy, ale i soukromé osoby mají zájem o rychlé, kvalitní a cenově dostupné služby. A naším cílem je poskytnout jim je.

Silné stránky překladatelské agentury HURUS

  • odbornost
  • úzká specializace
  • časová flexibilita
  • kvalitní a cenově dostupné služby
  • odpovědnost
  • chuť a radost z práce, kterou děláme
  • specifický přístup ke klientovi


Žijeme v zrychlené době a naše agentura si je toho vědoma, proto jsme připraveni vyhotovit Vaše překlady i expresně. Pro překladatelskou agenturu HURUS jsou na prvním místě klienti, proto pracujeme i v noci, o víkendech a také během svátků. Na Vaší spokojenosti nám záleží!

Objednejte si u nás překlady na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na e-mailové adrese: huruspreklad@gmail.com.

Pokud hledáte překladatele do jiných jazyků, obraťte se na naši partnerskou agenturu:

Překladatelská agentura Kvalitny Preklad (překlady do všech světových jazyků za výhodné ceny)