+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

Naši klienti nás často žádají o překlady technických popisů, stavebních plánů, požárních plánů a také návodů k použití. Terminologie technických dokumentací je velmi náročná a vyžaduje si skutečné odborníky. Naše překladatelská agentura má k dispozici databázi odborných názvů, termínů a výrazů, pomocí které dokážeme s největší možnou odborností vyhotovit překlady Vašich technických dokumentů a také návodů.

Nejen kvůli bezpečnosti zákazníků, ale i kvůli legislativě je třeba, abyste v případě prodeje zboží a výrobků na Slovensko, do Maďarska nebo do Ruska měli správně přeložen návod k obsluze nebo návod k použití. Odborníci překladatelské agentury Hurus Vám vyhotoví přesný překlad Vašich návodů. Pro spokojenost našich klientů pracujeme i o víkendech. Objednejte si překlad svého návodu už teď!

Technické překlady zahrnují velmi širokou oblast. Může jít o technické popisy produktů, požární plány, stavební plány, bezpečnostní listy Vámi prodávaných produktů, strojnické překlady, technické specifikace, výrobní dokumentaci nebo dokumentaci patentování, technickou dokumentaci motorových vozidel, popis oprav, elektrotechnické překlady atd. Pomůžeme Vám překonat výzvu technického překladu a poprat se s technickými termíny namísto Vás. Překladatelská agentura Hurus Vám je k dispozici také o víkendech a nabízíme Vám přesné provedení Vašich technických překladů! Objednejte si Vaše překlady do ruštiny, slovenštiny nebo do maďarštiny hned teď!

Objednejte si u nás technické překlady na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na e-mailové adrese: huruspreklad@gmail.com.