+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

Hledáte nové obchodní příležitosti pro rozšíření Vašeho podnikání? Potřebujete absolvovat obchodní cesty do Maďarska, ale neovládáte maďarský jazyk, respektive čekáte návštěvu Vašeho obchodního partnera z Maďarska u Vás? Jazyková bariéra pro Vás nemusí být problém, protože ho vyřešíme za Vás! Zajistíme Vám tlumočníka v rámci celého státu. Při obchodních záležitostech je velmi důležité, abyste se s obchodním partnerem správně pochopili a aby byly Vaše myšlenky přesně interpretovány. Proto je důležité vybrat si správného a hlavně zkušeného tlumočníka. Překladatelská agentura Hurus Vám zajistí profesionála s dlouholetými zkušenostmi, který ovládá maďarský jazyk na úrovni rodilého mluvčího a který dokáže dokonale a přesně přetlumočit Vaše slova.


Při objednávce tlumočení je velmi důležité uvést téma tlumočení, díky čemuž se bude moci tlumočník na své tlumočení lépe připravit a také přesný termín a časový interval tlumočení, tedy kolik hodin, případně dní bude tlumočení trvat. Stejně důležité je informovat nás o tom, zda je v případě vícedenního tlumočení zajištěno pro tlumočníka ubytování.

Tlumočení v Praze

Kouzelná Praha, největší a hlavní město České republiky, je světovým městem obchodu a mezinárodní spolupráce. České a maďarské společnosti velmi často a s oblibou spolupracují. Pro české společnosti je ideální výběr při rozšiřování svého byznysu, hned po Slovensku, právě Maďarsko. Totéž platí i z druhé strany. Mnoho maďarských společností se rozšiřuje do České republiky, zejména do Prahy, která je okouzlila nejen svou krásou, ale i obchodními příležitostmi. Jedním z největších problémů může být jazyková bariéra, která by Vás však neměla zastavit, protože si stačí najít jen dobrého tlumočníka a dveře zahraničního trhu máte dokořán otevřené. Neváhejte, obraťte se na nás a rozvíjet své podnikatelské nápady můžete s pomocí našich tlumočníků už i zítra. Objednejte si tlumočení v Praze u nás. Pomůžeme Vám při vytváření společného byznysu a při Vašem "udomácňovaní" i na maďarských obchodních trzích. S naší pomocí porostete rychleji.

Tlumočení v Brně

Hlavní město Moravy a druhé největší město České republiky, stejně jako Praha, láká mnoho obchodníků. Mnoho maďarských společností si vybralo na své podnikání právě toto kouzelné město. V Brně, které má více než 370 tisíc obyvatel, se poptávka po mezinárodní spolupráci neustále zvyšuje a roste. Pokud již máte český a slovenský trh, ale stále se Vaše touha po rozšiřování Vašeho byznysu nenaplnila, zabydlete se i na 10 milionovém maďarském trhu. Jediné, co k tomu potřebujete jsou Vaše skvělé schopnosti podnikatele a výborné služby našeho tlumočníka, se kterým se naladíte na jednu vlnu. Se zajištěním tlumočníka Vám pomůže překladatelská agentura Hurus, která Vám bude nápomocna nejen při navazování spolupráce, ale i při překonávání jazykové bariéry a dalším vývoji Vašeho podnikání na maďarském trhu. Objednejte si tlumočníka k sobě do Brna, nebo si ho vezměte s sebou do Maďarska, na jeho kvality se však vždy můžete spolehnout!

Tlumočení v Ostravě

Ostrava je sídlem Moravsko-slezského kraje, nacházejícího se u polských hranic. Díky své centrální poloze je to ideální místo k vytvoření obchodní sítě. Nachází se blízko Polska a Slovenska, ale ani Rakousko a Maďarsko nejsou příliš daleko. Při Vašich obchodech, setkáních, návštěvách Vám bude tlumočník nápomocný, proto neváhejte a objednejte si ho v agentuře Hurus ještě dnes.

Tlumočení v Plzni

Přicházejí k Vám obchodní partneři z Maďarska, potřebujete pomoc maďarského tlumočníka ze soukromých důvodů? Ať je Váš důvod jakýkoliv, zajistěte si kvalitního a zkušeného tlumočníka, který Vám udělá nejen dobré jméno, ale Vám i výrazně usnadní Vaši komunikaci na setkání. Překladatelská agentura Hurus Vám zajistí šikovného tlumočníka, který k Vám velmi rád přijde a bude Vám pravou rukou při řešení všech jazykových bariér. Ať už potřebujete pomoc tlumočníka při organizování akcí pro turisty, nebo při uzavírání obchodů jsme Vám k dispozici a velmi rádi Vám pomůžeme. I přes vzdálenosti od Maďarska Vám zajistíme maďarského tlumočníka rodilého mluvčího.

Tlumočení v Karlových Varech

Krásné Karlovy Vary jsou bezpochyby světovým lázeňským městem a také rájem pro mnohé turisty. Ctěte si své maďarské obchodní partnery a pozvěte je na příjemný pobyt v Karlových Varech, kde můžete v úžasném prostředí probrat i své obchody a společné plány do budoucna. Naše agentura Vám zajistí profesionálního tlumočníka a podá Vám pomocnou ruku při rozvíjení Vašeho byznysu.

Kromě výše uvedených míst si naše tlumočnické služby lze objednat i v Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem a velmi rádi za Vámi přijedeme i do jiných českých měst, či vesnic. Naši tlumočníci jsou vždy připraveni vycestovat za Vámi a v případě potřeby i mimo českých hranic, nebo přímo do Maďarska.

Naše agentura Vám zajistí spolehlivého tlumočníka v rámci celého Česka. Cenovou nabídku na tlumočení si můžete vyžádat na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na e-mailové adrese: huruspreklad@gmail.com.