+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

V současnosti se již žádná společnost neobejde bez kvalitních webových stránek. Webové stránky jsou prostě základem každého dobrého byznysu. Dnes si Vás lidi bez webových stránek už jen těžko všimnou. Pokud cítíte, že právě teď nastal ten vhodný čas, kdy by bylo ideální rozšířit Vaše podnikatelské sítě i dál, vždyť na našem domácím českém trhu jste již zaběhnutý a máte zde již vybudované své jméno, možná byste mohli začít s rozšiřováním své působnosti právě do okolních států, co třeba tak například do Maďarska nebo na Slovensko? První věc, která Vaši společnost prezentuje je Vaše internetová stránka, která však v případě spolupráce s jinými státy nemůže být pouze v češtině. Není však překlad jako překlad a sami musíte uznat, že při vytváření svých webových stránek jste si obzvlášť dali záležet na psaní textů. Ty o Vás hodně vypovídají a dělají Vám tu nejlepší možnou reklamu. Všechno to, co odráží český text, by měl odrážet i jeho překlad. Vždyť kvalitní překlad je základem Vašeho zahraničního byznysu, právě tento text Vás prodává a láká k Vám nové zákazníky, proto si na něm bezpochyby třeba dát záležet. Pokud se orientujete na slovenský, ruský či maďarský trh, svěřte překlad svých webových stránek do rukou skutečných odborníků, kteří mají zkušenosti s překlady webových stránek a objednejte si překlad Vašich webových stránek u nás, k dispozici jsme Vám na e-mailové adrese huruspreklad@gmail.com

Nezapomínejte, že překlad webové stránky neznamená jen obyčejné přeložení textu. Stránka Vás musí reprezentovat a měla by již na první pohled svou stylistikou a svými myšlenkami zaujmout potenciální zákazníky. Vy víte nejlépe, co zákazníkům nabízíte, ale my víme nejlépe, jak to vyjádřit.

Pokud uvažujete o překladu webové stránky a ptáte se, jaké výhody Vám to může přinést, asi nejdůležitější je pro Vás šance získat nové klienty. Nejenže si uděláte dobrou reklamu i v zahraničí, kromě toho získáte i šanci přilákat miliony nových zákazníků. Podívejme se například na takový cestovní ruch, ať už máte ubytovací zařízení, restauraci, či wellness centrum zahraniční klienti jsou Vaším "zlatým dolem", nejenže milují naše Česko, ale na dovolené si i rádi dopřejí kvalitní služby a jak jinak se o nich dozvědět, pokud ne přímo v jejich rodném jazyce. Zainvestuje do kvality a užívejte si plody, které Vám to přinese. Zaměřte svou pozornost na slovensky, maďarsky a rusky mluvící klienty, kteří milují naše Česko a určitě neolitujete. Dopřejte jim ten luxus, aby se o Vašich skvělých službách dozvěděli přímo ve svém rodném jazyce a vyžádejte si od nás cenovou nabídku na překlad hned teď!

Jen dobytí maďarského trhu Vám může přinést 10 milionů potenciálních zákazníků a nemluvě již o rusky mluvících klientech. Získejte nové objednávky, nové spokojené hosty a další skvělou reklamu.

Otevřete své podnikání okolnímu světu a objednejte si překlad Vašich webových stránek u nás, najdete nás na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na e-mailové adrese: huruspreklad@gmail.com. Jsme tu pro Vás!

Pro vytvoření cenové nabídky nám prosím pošlete odkaz na Vaši webovou stránku.