+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

Naše agentura se zabývá i překladem lékařských a psychologických anamnéz, lékařských článků, překladem textů o výživových doplňcích a také překladem lékařských publikací.

Máte společnost, která se věnuje prodeji výživových doplňků? Chtěli byste rozšířit své působení i do zahraničí? Pokud uvažujete o usídlení se i na zahraničních trzích, jednou z nejdůležitějších věcí pro úspěšný vstup na zahraniční trh je i kvalitní a především správný překlad Vašich produktů, jejich složení, článků a různých informací o Vaší produkci a samozřejmě velmi důležité je i používání správných odborných výrazů a termínů. Naše společnost Vám nabízí spolupráci při překladu Vašich stránek, článků a také popisů Vašich produktů. Objednejte si od nás slovenský, maďarský a ruský překlad již dnes! S naší pomocí "dobyjete svět"!

Naše společnost se věnuje i překladem psychologických a lékařských posudků a anamnéz. Pokud jste navštívili lékaře v zahraničí a potřebujete si nechat přeložit jeho posudek, neváhejte a obraťte se na nás, rychle a kvalitně Vás seznámíme s obsahem jeho posudku.

Jen tak jste si surfovali po internetu a našli jste si podle recenzí skvělou publikaci věnovanou chorobám, lékařům, léčbě nebo Vám ji někdo doporučil, problémem však je že kniha nebyla dosud přeložena do Vašeho rodného jazyka? Co s tím? Nuže můžete počkat, jestli ji někdo přeloží (to by však mohlo trvat i několik let, případně byste se toho ani nemuseli dočkat...) nebo se obraťte na překladatelskou agenturu Hurus, která Vám ochotně a s radostí pomůže. Objednejte si překlady slovenských, maďarských a ruských lékařských publikací u nás už teď!

Naše společnost již dlouhodobě spolupracuje s několika výrobci doplňků stravy a léků, pro které pravidelně vyhotovujeme překlady popisů daných produktů. Neváhejte nás kontaktovat i Vy.

Náš odborný rozvoj si často vyžaduje i prostudování si článků a různých publikací zahraničních autorů. Pokud potřebujete pomoc právě s překladem slovenských, maďarských a ruských odborných lékařských publikací, neváhejte se obrátit na zkušený a profesionální tým překladatelské agentury Hurus!

Objednejte si medicínské překlady u nás, najdete nás na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na e-mailové adrese: huruspreklad@gmail.com.