+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

Zajímáte se o zahraniční články a odborné studie nebo potřebujete překlady zahraničních článků a odborných katalogů ke svému podnikání? V tom případě jste na správném místě! Odborníci naší agentury již během své překladatelské praxe přeložili mnoho článků, překládali regionální noviny, ale i mnoho odborných studií.

Pokud rozšiřujete své podnikání a Vaše obchodní aktivity chcete rozšířit i do jiných států, kromě překladu webových stránek je také velmi důležitý i překlad Vašeho produktového katalogu. Produktové katalogy jsou ideálním řešením představení Vašich produktů, zaujetí nové klienty, ale i na udržení si těch starých. Cílem produktových katalogů je přehledná prezentace Vašich produktů. Správné a přesně vyhotovený přeložený produktový katalog má nejen získat nové zákazníky, ale je také skvělou reklamou Vaší společnosti, protože poukazuje na přehlednost, organizovanost a širokou nabídku. Objednejte si překlad Vašich produktových katalogů ještě dnes!

Připravujete si prezentace nebo píšete odborné studie a potřebujete se inspirovat slovenskými, maďarskými a ruskými články? Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s přípravou Vašich studií, nebo prezentací a zahraniční odborné články Vám kvalitně a v případě potřeby i expresně přeložíme. Překladatelská agentura Hurus Vám bude vždy nápomocna při dosahování Vašich cílů.

Množství firem a společností vydává firemní noviny, ve kterých informuje své zaměstnance o novinkách týkajících se vedení a produktů společnosti. Samozřejmě, že pokud společnost rozšíří své působení i do zahraničí, pravidelně potřebuje překládat své produktové katalogy, časopisy, firemní noviny, případně jiné informační katalogy a v tom případě potřebuje i spolehlivého partnera, který jí bude pravidelně potřebné materiály překládat. Naše agentura Vám velmi ráda poskytne spolupráci při pořizování překladů Vašich firemních novin, nebo jiných firemních dokumentů!

Hlásíte se do zaměstnání a zaměstnavatel od Vás požaduje životopis i v cizím jazyce? Dnes je již běžnou součástí praxe, že mnozí zaměstnavatelé vyžadují od svých kandidátů na zaměstnání zaslání životopisů i ve dvou, dokonce někdy i ve třech jazycích. Dejte si u nás přeložit Váš životopis do slovenského, maďarského a ruského jazyka a udělejte na svého potenciálního budoucího zaměstnavatele dobrý dojem.

Regionální noviny často nabízejí svým čtenářům, kteří patří do menšinových skupin zajímavé články i v jejich rodném jazyce. Naše překladatelská agentura úspěšně spolupracuje s několika novinami při překládání jejich článků. Vyhotovujeme kvalitní překlady a dbáme na to, aby dokázali i v cizím jazyce projevit talent spisovatele a přenesli na čtenáře stejné emoce jako původní znění. Pokud píšete články, respektive vydáváte noviny a potřebujete i jejich slovenský, maďarský a ruský překlad, neváhejte nás kontaktovat. Překladatelská agentura Hurus je Vám k dispozici také o víkendech, tedy v pátek objednané překlady můžete mít na stole už v pondělí ráno!

Dejte si přeložit Vaše články do několika jazyků, abyste se o své znalosti, myšlenky a názory mohli podělit s větším počtem čtenářů!

Objednejte si u nás překlady novinových článků a katalogů na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na naší e-mailové adrese: huruspreklad@gmail.com.