+420 606 221 716          huruspreklad@gmail.com

Překlady smluv

Ať už je milujete, nebo přímo nesnášíte, smlouvy jsou dnes běžnou součástí každé obchodní, dokonce i běžné činnosti. Může jít o smlouvu mezi zaměstnavateli a zaměstnanci, smlouvy o obchodní spolupráci, zakladatelské smlouvy, smlouvy o dílo, kupní smlouvy, či jakékoliv jiné. Vždy je však nejdůležitější, aby byly smlouvy přesné, jasné a srozumitelné, jednoduše, abyste byli smlouvou z každé strany chráněni. Jelikož je Česko členem Evropské unie a Schengenského prostoru, díky kterému máme volný pohyb osob i zboží, není ničím zvláštním a neobvyklým, že často vznikají i dvojjazyčné smlouvy. Smyslem smlouvy je písemné vyjádření podmínek spolupráce, tedy musí být napsána jasně a srozumitelně, a to v každém jazyce, ve kterém je napsána. Mnohým se někdy zdá být terminologie smluv těžká a nejasná, to se však v případě smlouvy nesmí stát a pokud se Vám zdá být něco vysloveně nesrozumitelné, asi nebude všechno "s kostelním řádem". Proto vždy dbejte na to, abyste smlouvě rozuměli. Obzvláště pokud se smlouva překládá do XY jazyků. Překlad smlouvy musí být co nejpřesnější, ale hlavně musí dávat smysl, proto právě při překládání smluv není velmi vhodné experimentovat a dávat je překládat bratranci, který pracoval dva roky v zahraničí a dokáže se domluvit. Naše překladatelská agentura se specializuje pouze na maďarský, ruský a slovenský jazyk, proto Vám můžeme garantovat, že se o překlad Vaší smlouvy postarají skuteční odborníci, kteří rozumějí nejen smlouvám, ale i tímto jazykům. Obraťte se na naše odborníky, kteří již mají za sebou tisíce přeložených dokumentů, tisíce přeložených smluv a vždy vědí, co píší. Vyžádejte si cenovou nabídku ještě dnes a napište nám na e-mailovou adresu huruspreklad@gmail.com nebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 606 221 716!

Překlady obchodní korespondence

Součástí Vašich obchodních aktivit je často i komunikace s Vašimi potenciálními obchodními partnery. Pokud chce být člověk úspěšný ve sféře podnikání, častokrát musí být maximálně flexibilní a téměř okamžitě reagovat na nabídky, dotazy, připomínky. Toho se držíme i my, a proto jsme Vám při překladech obchodní (případně i soukromé) korespondence nonstop k dispozici. Korespondenci s Vašimi ruskými, slovenskými nebo maďarskými partnery Vám usnadní naši odborníci. Stačí, když nám zašlete Váš dopis a náš expresní tým Vám vyhotoví překlad v co nejkratším možném termínu. Přeložíme Vám listovou komunikaci, mailovou komunikaci, faxovou komunikaci, ale i audiovizuální záznamy. Pokud potřebujete překlad skutečně nutně, náš překladatelský tým je připraven pracovat i v noci tak, abyste překlad měli již ráno na stole, případně na e-mailu. Pro nás je prvořadá Vaše spokojenost! Objednejte si svůj překlad mailové komunikace, nebo obchodní korespondence ještě dnes a už zítra ho můžete mít na stole. Překlady si objednávejte na e-mailové adrese huruspreklad@gmail.com!

Účetní překlady

Spolupracujete se zahraničními firmami nebo podnikateli? Potřebujete mít přeložené své účetní doklady do jiného jazyka? Účetnictví je specifickou oblastí, pro kterou je typické množství termínů a výrazů, které jsou pro mnohé "španělskou vesnicí". To však neplatí pro naše překladatele. Naši zkušení překladatelé znají účetní výrazy a specifickou účetní terminologii a jsou připraveni Vám pomoci. Překladatelská agentura Hurus Vám zajistí spolehlivý překlad Vašich účetních dokladů a účetních zpráv. Stejně Vám umíme přeložit i daňová přiznání a další s tím související dokumenty. Objednejte si překlad Vašich účetních dokumentů ještě dnes!

Překlady reklamy a marketingu

Samozřejmě, že hnací silou každého podniku a společnosti je reklama a marketing. Originalita a zapamatovatelnost reklamy jsou základní jednotkou, která k Vám přivede Vaše klienty a nedovolí jim na Vás zapomenout. Při zahraničním marketingu je také velmi důležité, aby reklamy Vaší společnosti zněly stejně dobře jako originál a dokázaly na klienty přenést stejné emoce. Jsme hrdí na to, že jsme už přeložili nespočet reklam a naši klienti se k nám vždy rádi vracejí. Svěřte se i Vy do našich rukou a nechte si přeložit Vaši reklamu právě u nás. Vyžádejte si cenovou nabídku ještě dnes!

Objednejte si u nás překlady smluv a obchodní překlady na telefonním čísle: +420 606 221 716 nebo na e-mailové adrese huruspreklad@gmail.com.